KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14556010
nr 1455 6010
Staffan Snidare
(f. 1939), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 247/375, daterad 83, Mariaberget. Bildmått: 9x5,5cm, yttermått inklusive ram: 30x23cm
Staffan Snidare, svensk grafiker och målare född i Stockholm 1939.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 mars 2022
kl 18:56:05
21/3 00:04:24
100 kr
21/3 13:01:59
Staffan Snidare
Läs mer om Staffan Snidare